Trening EMS

Dlaczego EMS?

Trening EMS to najskuteczniejsza metoda treningowa na świecie, która pozwala osiągnąć doskonałe efekty w niezwykle krótkim czasie. Jedna sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut i prowadzona jest przez wykwalifikowanego trenera. Wystarczy trenować 1 do 2 razy w tygodniu, aby osiągnąć wymarzone efekty .

Masa mięśniowa

EMS to najnowocześniejszy, bezpieczny i najskuteczniejszy sposób na zbudowanie wymarzonej sylwetki. Zacznijmy od rozwoju mięśni. Dla niemal każdej ćwiczącej osoby przyrost masy mięśniowej jest istotną sprawą.

Mięśnie głębokie

Trening EMS, dzięki swojemu działaniu na głębokie partie mięśniowe, pozwala szybko wzmocnić mięśnie grzbietu, co powoduje redukcję wad postawy oraz niwelowanie dysproporcji mięśniowych, a co za tym idzie ulgę w przypadku bólu pleców.

Cellulit

Pierwszym efektem, na który zwracają uwagę osoby trenujące EMS jest poprawa jakości skóry. Jak to się dzieje? Impuls wysyłany przez system EMS nie tylko powoduje uruchomienie pełnego spięcia mięśniowego, ale również pobudza do pracy naszą skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej nawodniona, ukrwiona i odżywiona.

Postawa

Osoby pracujące w warunkach korporacyjnych, prowadzące siedzący tryb życia, spędzające 8 godzin dziennie przy komputerze, nie zawsze przy wygodnym i odpowiednio dobranym biurku mają problem z postawą. Trening metodą EMS sprawdza się w tym przypadku doskonale wzmacniając odpowiednie mięśnie i korygując złe nawyki.

Efekt EMS

Efekt EMS – Innowacyjny Program Treningowy
TRENING EMS + TRENING FUNKCJONALNY
2 miesiące:
- 8 Treningów EMS
- 16 Treningów Funkcjonalnych

Pakiet Startowy

– Trening Próbny EMS
– Trening Wprowadzający
– 30 min. wizyta u fizjoterapeuty