Trening personalny
Idealny dla osób początkujących jak i zaawansowanych.
Zadzwoń i umów się dziś
Nasi Trenerzy

Zespół naszych trenerów to specjaliści w swoim fachu. Posiadane doświadczenie i wachlarz metod jakimi się posługują pozwala wybrać odpowiedni pakiet dla klienta w celu wymodelowania sylwetki oraz celnie diagnozować i leczyć pacjentów w przypadku rozmaitych schorzeń.

Opinie - Treningi personalne - Remplus RehaFitness
49zł!
Trening wprowadzający
Zapisz się
już dziś
Dla kogo jest przeznaczony trening personalny? więcej

Trening personalny to idealnie dostosowany do Ciebie zestaw ćwiczeń, wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera, który przez cały czas czuwa nad poprawną techniką ćwiczeń i stale zapewnia dawkę motywacji. Trener na bieżąco modyfikuje plan treningowy, biorąc pod uwagę Twoje możliwości i cele. Program treningu personalnego może być nastawiony na poprawę kondycji, utratę zbędnych kilogramów, powrót do formy po urazie czy zwiększenie masy mięśniowej.

Trenerzy więcej

Nasi trenerzy to pełen zaangażowania i pasji zespół profesjonalistów. Najpierw przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący dotychczasowej aktywności, sposobu odżywiana, przebytych kontuzji i przede wszystkim omówią z Tobą Twój cel. Po szczegółowym wywiadzie pozostaje tylko działać! Czasy, kiedy jedynie celebryci korzystali z usług trenerów personalnych na szczęście już dawno minęły. Teraz trenera może mieć każdy! Nie czekaj, umów się na trening – zainwestuj w siebie!

Maszyny więcej

Profesjonalny sprzęt hiszpańskiej Firmy BH FITNESS pozwala na wybór kilku opcji treningowych. Sprzęt siłowy STRENGTH LINE charakteryzuje wyjątkowo solidna konstrukcja i doskonały wygląd. Funkcjonalność maszyn w połączeniu z odpowiednim, indywidualnie dobranym treningiem umożliwiają osiągnięcie wyznaczonych celów w krótkim czasie. W Remplus RehaFit do dyspozycji klienta są maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary, akcesoria do treningu typu Crossfit oraz różnego rodzaju sprzęt cardio.

Dlaczego trening personalny jest najlepszą formą ćwiczeń? więcej

Warto zdać sobie sprawę z tego, że skuteczny trening nie może bazować na ogólnych poradach. Każdy z nas wiedzie inny tryb życia, wykazujemy inny poziom sprawności fizycznej i inną wydolność organizmu. Chcąc osiągnąć widoczne rezultaty, nie można tego nie uwzględnić w trakcie układania planu treningowego.
Z pomocą trenera personalnego, zyskasz gwarancję, że wdrożony plan ćwiczeń jest dostosowany nie do potrzeb ogółu, a do twoich indywidualnych celów i możliwości. Doświadczony specjalista zadba o to, by każde ćwiczenie było przez ciebie wykonywane zgodnie ze sztuką i przy okazji zapewni ci solidną porcję motywacji. Wszystko to sprawi, że pierwsze widoczne efekty pojawią się szybciej, niż myślisz.

Jak działamy? więcej

Zanim przystąpimy do układania dedykowanego dla ciebie planu treningowego, w pierwszej kolejności będziemy musieli lepiej się poznać. Zapytamy cię o stan zdrowia, twój styl życia i o efekty, jakie chcesz osiągnąć. To wszystko pozwoli nam dobrać i zoptymalizować poszczególne jednostki treningowe specjalnie pod kątem twoich możliwości i oczekiwań. Po twojej stronie leży realizacja opracowanego programu. Będziesz ćwiczyć pod okiem osobistego trenera, który na każdym etapie treningu zadba o poprawność wykonywanych ćwiczeń, wspomoże cię radą i swoim zapałem.

Ćwiczenia z trenerem personalnym zagwarantują ci najlepsze rezultaty, pozwolą wykształcić dobre nawyki i ułatwią dotarcie do celu. Postaw na profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.

Trening Personalny Poznań – Remplus RehaFitness

Zależy ci na poprawie kondycji fizycznej i wzmocnieniu mięśni? A może chcesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów? Samodzielnie wykonywane ćwiczenia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu? Zatem trening personalny, realizowany pod czujnym okiem osobistego trenera, jest propozycją stworzoną dla ciebie. Oferujemy ci wiedzę i doświadczenie specjalistów w branży, dzięki czemu uzyskasz najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.