Efekt 8

Do kogo skierowany jest ten program?

Efekt 8 to wyjątkowy program treningowo-żywieniowy stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które w przeszłości były aktywne fizycznie, ale z różnych przyczyn przestały regularnie trenować i dbać o swoją sylwetkę. Jesteś w takiej grupie? Ten program treningowo-żywieniowy sprawi, że błyskawicznie odzyskasz dawną wagę oraz zadbasz o swoją kondycję. Stosowanie się do zasad Efektu 8 sprawi, że chodzenie na siłownię będzie Ci sprawiać dużo przyjemności i szybko zrzucisz zbędne kilogramy oraz poprawisz wydolność organizmu. 

Jakie są korzyści z przystąpienia do programu?

Przede wszystkim gwarantujesz sobie nadzór trenera w czasie wykonywania każdego ćwiczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpowiednia technika sprawia, że można znacznie szybciej osiągnąć zamierzone cele i nie doprowadzić do kontuzji. Niestety, niektórzy wykonują ćwiczenia nieodpowiednio, co często kończy się frustracją i niezadowoleniem. Nierzadko dochodzi też do przykrych urazów. Dla wielu najgorsze jest jednak to, że w ogóle nie widać efektów. W przypadku naszego programu jest zdecydowanie inaczej. Efekt 8 to pomoc trenera na każdym kroku, który pokaże Ci, jak dokładnie wykonywać ćwiczenia. Dzięki temu, nie narazisz się na urazy, a dodatkowo każda seria przybliży Cię do poprawy sylwetki i wydolności. To efektywność plus najwyższe możliwe bezpieczeństwo w jednym. Nigdy nie zabraknie Ci też motywacji, a chodzenie na siłownię nie będzie tylko przykrym obowiązkiem. Trener zatroszczy się, aby poziom Twojego zaangażowania był zawsze na optymalnym poziomie. Brak odpowiedniej motywacji to problem wielu osób. Przez to dużo ćwiczących po jakimś czasie rezygnuje z siłowni i porzuca swoje marzenia o pięknej sylwetce. Tutaj otrzymasz solidne wsparcie od trenera, który zawsze będzie wiedział, jak pobudzić Cię do działania.

Warto wspomnieć, że otrzymasz także mnóstwo wskazówek na temat zdrowego żywienia. Systematyczne treningi to nie wszystko. Konieczna jest też odpowiednia dieta i właściwe nawyki. Efekt 8 to gwarancja, że będziesz wiedzieć, co możesz jeść i w jakich ilościach. Właściwe wykonywanie ćwiczeń i stosowanie się do rad dietetyka odnośnie żywienia sprawi, że po zaledwie dwóch miesiącach Twoja sylwetka będzie zdecydowanie lepsza. Poprawi się też wytrzymałość organizmu, a Ty nabierzesz jeszcze większej ochoty do dalszych treningów. O skutkach Efektu 8 przekonało się już wielu klientów. Ty możesz być następny! Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o atrakcyjny wygląd oraz lepszą kondycję!

Efekt 8 – wyjątkowy program treningowo-żywieniowy

Przejdź metamorfozę – osiągnij EFEKT w 8 tygodni! 

W ramach pakietu EFEKT 8 otrzymujesz:

  • 24 treningi,
  • konsultację z doświadczonym dietetykiem oraz ustalenie odpowiednich założeń żywieniowych,
  • stały kontakt z trenerem,
  • indywidualne podejście,
  • pewny EFEKT!

CENA 2160zł– Kup Teraz!