Efekt EMS

Do kogo skierowany jest ten program?

Efekt EMS jako innowacyjny program treningowy – połączenie treningu funkcjonalnego z treningiem EMS – został stworzony przede wszystkim z myślą o 3 grupach osób:

1.Osoby, które są aktywne fizycznie, ale nabawiły się kontuzji i  nie chcą stracić wypracowanych rezultatów treningowych.

Połączenie treningu EMS z treningiem funkcjonalnym nie dosyć, że umożliwia regularny, pełnowartościowy trening to przyczynia się do szybszego powrotu do pełnej sprawności fizycznej.
Program EFEKT EMS sprawi, że nie dosyć , że pozbędziesz się kontuzji to jeszcze poprawisz wygląd swojej skóry, zniwelujesz wiele różnic między prawą i lewą stroną w masie i sile mięśni to jeszcze  poprawisz wydolność organizmu. 

2.Osoby, które chcą stracić zbędne kilogramy, poprawić swój wygląd i wydolność.

Przede wszystkim gwarantujesz sobie nadzór trenera w czasie wykonywania każdego ćwiczenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpowiednia technika i dobrane ćwiczenia sprawiają, że można znacznie szybciej osiągnąć zamierzone cele i uniknąć kontuzji. Niestety, niektórzy wykonują ćwiczenia nieodpowiednio, co często kończy się to frustracją, kontuzją i niezadowoleniem. Dla wielu najgorsze jest jednak to, że w ogóle nie widać efektów. W przypadku Programu EFEKT EMS jest zdecydowanie inaczej. Sam trening EMS to 1000 kalorii wydatkowane w czasie jednego treningu i okresu protreningowego kiedy to organizm się regeneruje. I to wszystko w zaledwie 20 min raz w tygodniu. Do tego dochodzą dwa – 60 minutowe treningi funkcjonalne w tygodniu w czasie których pod nadzorem trenera wykonasz najbardziej efektywne ćwiczenia gwarantujące osiągnięcie sukcesu w przeciągu 2 miesięcy. To efektywność plus najwyższe możliwe bezpieczeństwo w jednym. Nie mniej zawsze musisz pamiętać o diecie. Rozpiskę diety przygotuje dla Ciebie trener. Dwa miesiące… tylko czy aż ? Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie czy jakość Twojego życia, Twój wygląd, Twoje samopoczucie, zmiana nawyków jest warte Twojego wysiłku…i to w cale nie morderczego wysiłku, ale jednak wysiłku.

3.Osoby aktywne fizyczne, które w danym momencie życia nie mają czasu na ciężki trening na siłowni, codziennie bieganie itp., itd.

20 min. treningu EMS plus dwa 60- min treningi funkcjonalne w tygodniu pozwolą nie tylko utrzymać formę, a spowodują wejście na kolejny szczebel aktywności i samorozwoju. Do tego zdrowa skóra, zniwelowanie cellulitu (u kobiet), lepsze samopoczucie. Pamiętaj nawet przy mniejszej ilości wolnego czasu nie musisz rezygnować z siebie.

Warto wspomnieć, że otrzymasz także mnóstwo wskazówek na temat zdrowego żywienia. Treningi to nie wszystko. Konieczna jest też odpowiednia dieta i właściwe nawyki. Efekt EMS to gwarancja, że będziesz dokładnie wiedzieć, co możesz jeść i w jakich ilościach. Właściwe wykonywanie ćwiczeń i stosowanie się do rad trenera odnośnie żywienia sprawi, że po zaledwie … dwóch miesiącach (!!!) Twoja sylwetka będzie zdecydowanie lepsza. Poprawi się też wiele parametrów Twojego organizmu, a Ty nabierzesz jeszcze większej ochoty do dalszych treningów.

Efekt EMS – innowacyjny program treningowy
TRENING EMS + TRENING FUNKCJONALNY

Czekamy na Ciebie! 

Główne zalety Innowacyjnego Programu Treningowego EMS + Trening Funkcjonalny:

– szybki progres w obrębie wymiarów ciała
– możliwość pełnowartościowego treningu nawet z drobnymi kontuzjami
– pozbycie się tychże kontuzji poprzez trening
– szybka utrata tkanki tłuszczowej (oczywiście przy zachowaniu także odpowiedniej diety)
– poprawa jędrności ciała
– zniwelowanie cellulitu u kobiet
– równomierny rozwój mięśni zarówno z prawej jak i lewej strony ciała
– oszczędność czasu (trening EMS – 20 min.)
– zniwelowanie wad postawy i problemów z kręgosłupem

To tylko niektóre zalety Naszej Innowacyjnej Metody Sprawdź Nas i Zadbaj o Siebie !!! Przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić.

Limitowana ilość pakietów wprowadzających za jedyne 140 pln W cenie:
– trening próbny EMS (wypożyczenie specjalnej bielizny w cenie )
– trening wprowadzający z trenerem personalnym
– 30 min. wizyta u fizjoterapeuty

EFEKT EMS

🔹 8 Treningów EMS (+ trening próbny)

🔹 16 Treningów Funkcjonalnych

CENA 2600zł– Kup Teraz!