Masa mięśniowa

EMS to najnowocześniejszy, bezpieczny i najskuteczniejszy sposób na zbudowanie wymarzonej sylwetki. Zacznijmy od rozwoju mięśni. Dla niemal każdej ćwiczącej osoby przyrost masy mięśniowej jest istotną sprawą.

Podczas tradycyjnego treningu nie jesteśmy w stanie aktywować takiej ilości mięśni, jak przy pomocy elektrostymulacji. W trakcie treningu EMS aktywowanych jest od większość istniejących mięśni. Jest to specjalny rodzaj ćwiczeń, który pozwoli zwiększyć masę mięśniową, proporcjonalnie rozbudować ramiona, nogi, klatkę piersiową i wzmocnić mięśnie brzucha. Trening EMS poprzez specjalne elektrody rozmieszczone na dowolnych partiach ciała, pozwala na wprowadzenie impulsu elektrycznego do włókien mięśniowych położonych głęboko w ciele. Przez co są one bardziej zaangażowane do pracy i wynikiem tego jest wyrzeźbienie sylwetki w dużo krótszym czasie.

Trening jest prowadzony pod okiem wyspecjalizowanego trenera, który dobiera parametry treningu i prowadzi go tak, abyś był zadowolony ze swoich efektów. Trener czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń i na bieżąco dostosowuje je do Twoich możliwości. Efekty pojawiają się już po kilku sesjach treningowych.