Cellulit

Cellulit to problem, z którym zmaga się wiele kobiet i młodych dziewcząt. Spowodowany jest przez nadmiar estrogenów w organizmie, a efektem tego jest utrata napięcia skóry oraz jej pofałdowanie w okolicach bioder, ud, kolan, pośladków czy ramion.

Cellulit to nic innego jak duże warstwy tłuszczu, umiejscowione pod skórą, która jest przez nie „wypychana”, a trzymana tkanka łączna w efekcie staje się nierówna, powstają guzki i zgrubienia, które nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale mogą również przysparzać ból.

Leczenie tej przypadłości jest niezwykle ciężkie, jednak z pomocą może przyjść trening metodą elektrostymulacji mięśniowej EMS. Elektrostymulacja powoduje rozbicie dużych warstw tłuszczowych na mniejsze, lepsze ukrwienie tkanki łącznej, co w rezultacie prowadzi do poprawy wyglądu i ujędrnienia skóry. Elektrostymulacja mięśni to super broń w walce z cellulitem. Wszystko dzięki głębokiemu pobudzaniu mięśni, zwiększaniu ich masy, a co za tym idzie napięcia tkanki łącznej. EMS poprawia krążenie krwi oraz koloryt skóry, pozytywnie oddziałuje też na metabolizm i spalanie tłuszczu. Efektem tego jest gładkie, wyrzeźbione ciało bez widocznych śladów cellulitu.

Zapraszamy do zakupu naszego pakietu antycellulitowego oraz do zapoznania się z ofertą zabiegów fali uderzeniowej również skutecznej w walce z cellulitem.

Pakiet ANTYCELLULITOWY

– 5 treningów EMS (+ trening próbny),
– 5 zabiegów fali uderzeniowej

PROMOCJA 1500 1300zł

KUP TERAZ

Zapraszamy do zakupu pakietu oraz do zapoznania się z ofertą zabiegów Falą uderzeniową.