Zabiegi Antycellulitowe

FALA UDERZENIOWA- pogromca "pomarańczowej skórki"

Terapia falą uderzeniową to innowacyjny i nieinwazyjny zabieg, wykonywany za pomocą specjalistycznego aparatu. Stosuje się go zarówno w rehabilitacji, medycynie sportowej jak i kosmetologii. Fala uderzeniowa to fala mechaniczna, która powstaje w aplikatorze na skutek nagłego wzrostu ciśnienia w bardzo krótkim czasie. Za pośrednictwem aplikatora, przykładanego bezpośrednio do ciała pacjenta, wytworzona energia przenoszona jest w chorobowo zmienione miejsce. Fala + treningi EMS to niebywałe efekty w walce z cellulitem.

BAŃKI CHIŃSKIE- skuteczny zabieg antycellulitowy

Bańka chińska, którą fizjoterapeuci wybierają najczęściej jest wykonana z gumy bądź silikonu, jednak można spotkać się również z bańkami szklanymi czy bambusowymi. Wytwarzane w bańce podciśnienie, powoduje uniesienie skóry oraz zassanie jej do wnętrza bańki. Wywołuje to zwiększenie przepływu limfy, polepszenie mikrokrążenia i poprawy nieprawidłowej czynności tkanek wewnętrznych, w okolicy zabiegowej.

DRENAŻ LIMFATYCZNY- niepozorny poskramiacz cellulitu

Drenaż skierowany jest do osób zarówno z obrzękami kończyn jak i dla osób chcących ujędrnić swoje ciało, pozbyć się zalegającej wody w organizmie. Badania udowodniły, że drenaż limfatyczny ma zastosowanie również w odchudzaniu.
Działanie zabiegu na głębokie partie mięśniowa ma dodatkowo pobudzić nasz kolagen i elastynę do produkcji.
W rezultacie obniżamy ryzyko występowania rozstępów, które najczęściej są skutkiem zmiany wagi.

Efekt uboczny TRENINGU EMS, czyli jak się pozbyć cellulitu

Cellulit to problem, z którym zmaga się wiele kobiet i młodych dziewcząt. Są to odkładające się warstwy tłuszczu, umiejscowione pod skórą, która jest przez nie „wypychana” i staje się nierówna. Powstają guzki i zgrubienia, które nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale mogą również przysparzać ból.

PROGRAM ANTYCELLULITOWY SPORT

Pakiet zawiera wszystkie korzyści płynące z zabiegów fali uderzeniowej, a dodatkowo trening EMS nie dosyć, że potęguje pozytywny wpływ na skórę, to jeszcze wpływa na ogólny rozwój.

PROGRAM ANTYCELLULITOWY BEZ WYSIŁKU

Proponujemy program, z którym możesz walczyć z cellulitem bez aktywności fizycznej. Skuteczność wszystkich stosowanych w programie terapii i zabiegów jest potwierdzona badaniami. Chcesz zniwelować cellulit, ale nie lubisz ćwiczyć? To program właśnie dla Ciebie!