Trening personalny

Pakiet Startowy

– Trening Próbny EMS + wypożyczenie bielizny treningowej
– Trening Wprowadzający - Personalny/Medyczny
– 30 min. wizyta u fizjoterapeuty

Trenerzy

Nasi trenerzy to pełen zaangażowania i pasji zespół profesjonalistów. Najpierw przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący dotychczasowej aktywności, sposobu odżywiana, przebytych kontuzji i przede wszystkim omówią z Tobą Twój cel. Po szczegółowym wywiadzie pozostaje tylko działać! Czasy, kiedy jedynie celebryci korzystali z usług trenerów personalnych na szczęście już dawno minęły. Teraz trenera może mieć każdy! Nie czekaj, umów się na trening – zainwestuj w siebie!

Trening Medyczny, Fizjoterapia sportowa i Rehabilitacja Kręgosłupa

To rodzaj treningu personalnego ukierunkowanego na poprawę zdrowia i sprawności ogólnej. Jest to trening zarówno dla osób, które cierpią na dolegliwości bólowe związane z przebytą kontuzją albo operacją jak i dla tych, którzy przygotowują się do sezonu sportowego np. biegowego, narciarskiego i potrzebują specjalistycznego treningu aby wzmocnić / rozciągnąć najbardziej narażone na duży wysiłek partie ciała.

Trening personalny

Trening personalny to idealnie dostosowany do Ciebie zestaw ćwiczeń, wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera, który przez cały czas czuwa nad poprawną techniką ćwiczeń i stale zapewnia dawkę motywacji. Trener na bieżąco modyfikuje plan treningowy, biorąc pod uwagę Twoje możliwości i cele. Program treningu personalnego może być nastawiony na poprawę kondycji, utratę zbędnych kilogramów, powrót do formy po urazie czy zwiększenie masy mięśniowej.

Efekt EMS

Efekt EMS – Innowacyjny Program Treningowy
TRENING EMS + TRENING FUNKCJONALNY
2 miesiące:
- 8 Treningów EMS
- 16 Treningów Funkcjonalnych

Efekt 8

Masz już dość swojej sylwetki i chcesz ją w końcu zmienić na zdecydowanie bardziej atrakcyjną? Marzy Ci się powrót do formy oraz odzyskanie dawnej kondycji? Od teraz wszystko jest wyłącznie w Twoich rękach. Chodzenie na siłownię może być skuteczne jak nigdy wcześniej, a Ty masz szansę osiągnąć zamierzone cele wyjątkowo szybko. Wszystko dzięki rewelacyjnemu programowi treningowo-żywieniowemu Efekt 8

DIETA

Właściwie zbilansowana i dobrana dieta jest nieodłącznym elementem pracy nad uzyskaniem szczupłej i zdrowej sylwetki. Żywienie odgrywa także ważną rolę w procesie powrotu do zdrowia po urazie. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz indywidualnie dobrana suplementacja mogą wspomóc proces regeneracji i tym samym przyspieszyć powrót do aktywności sprzed urazu. Właściwa dieta powinna iść w parze z treningami, ponieważ nieprawidłowe odżywianie może spowodować negatywne skutki dla zdrowia, a efekty treningów nie będą satysfakcjonujące.

Maszyny

Profesjonalny sprzęt hiszpańskiej Firmy BH FITNESS pozwala na wybór kilku opcji treningowych. Sprzęt siłowy STRENGTH LINE charakteryzuje wyjątkowo solidna konstrukcja i doskonały wygląd. Funkcjonalność maszyn w połączeniu z odpowiednim, indywidualnie dobranym treningiem umożliwiają osiągnięcie wyznaczonych celów w krótkim czasie. W Remplus RehaFit do dyspozycji klienta są maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary, akcesoria do treningu typu Crossfit oraz różnego rodzaju sprzęt cardio.

Trening Personalny Poznań – Remplus Rehafit

Zależy ci na poprawie kondycji fizycznej i wzmocnieniu mięśni? A może chcesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów? Samodzielnie wykonywane ćwiczenia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu? Zatem trening personalny, realizowany pod czujnym okiem osobistego trenera, jest propozycją stworzoną dla ciebie. Oferujemy ci wiedzę i doświadczenie specjalistów w branży, dzięki czemu uzyskasz najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Dlaczego trening personalny jest najlepszą formą ćwiczeń?

Warto zdać sobie sprawę z tego, że skuteczny trening nie może bazować na ogólnych poradach. Każdy z nas wiedzie inny tryb życia, wykazujemy inny poziom sprawności fizycznej i inną wydolność organizmu. Chcąc osiągnąć widoczne rezultaty, nie można tego nie uwzględnić w trakcie układania planu treningowego.
Z pomocą trenera personalnego, zyskasz gwarancję, że wdrożony plan ćwiczeń jest dostosowany nie do potrzeb ogółu, a do twoich indywidualnych celów i możliwości. Doświadczony specjalista zadba o to, by każde ćwiczenie było przez ciebie wykonywane zgodnie ze sztuką i przy okazji zapewni ci solidną porcję motywacji. Wszystko to sprawi, że pierwsze widoczne efekty pojawią się szybciej, niż myślisz.

Jak działamy?

Zanim przystąpimy do układania dedykowanego dla ciebie planu treningowego, w pierwszej kolejności będziemy musieli lepiej się poznać. Zapytamy cię o stan zdrowia, twój styl życia i o efekty, jakie chcesz osiągnąć. To wszystko pozwoli nam dobrać i zoptymalizować poszczególne jednostki treningowe specjalnie pod kątem twoich możliwości i oczekiwań. Po twojej stronie leży realizacja opracowanego programu. Będziesz ćwiczyć pod okiem osobistego trenera, który na każdym etapie treningu zadba o poprawność wykonywanych ćwiczeń, wspomoże cię radą i swoim zapałem.

Ćwiczenia z trenerem personalnym zagwarantują ci najlepsze rezultaty, pozwolą wykształcić dobre nawyki i ułatwią dotarcie do celu. Postaw na profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.