Trening personalny

Trenerzy

Nasi trenerzy to pełen zaangażowania i pasji zespół profesjonalistów. Najpierw przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący dotychczasowej aktywności, sposobu odżywiana, przebytych kontuzji i przede wszystkim omówią z Tobą Twój cel. Po szczegółowym wywiadzie pozostaje tylko działać! Czasy, kiedy jedynie celebryci korzystali z usług trenerów personalnych na szczęście już dawno minęły. Teraz trenera może mieć każdy! Nie czekaj, umów się na trening – zainwestuj w siebie!

Efekt 8

Masz już dość swojej sylwetki i chcesz ją w końcu zmienić na zdecydowanie bardziej atrakcyjną? Marzy Ci się powrót do formy oraz odzyskanie dawnej kondycji? Od teraz wszystko jest wyłącznie w Twoich rękach. Chodzenie na siłownię może być skuteczne jak nigdy wcześniej, a Ty masz szansę osiągnąć zamierzone cele wyjątkowo szybko. Wszystko dzięki rewelacyjnemu programowi treningowo-żywieniowemu Efekt 8

Maszyny

Profesjonalny sprzęt hiszpańskiej Firmy BH FITNESS pozwala na wybór kilku opcji treningowych. Sprzęt siłowy STRENGTH LINE charakteryzuje wyjątkowo solidna konstrukcja i doskonały wygląd. Funkcjonalność maszyn w połączeniu z odpowiednim, indywidualnie dobranym treningiem umożliwiają osiągnięcie wyznaczonych celów w krótkim czasie. W Remplus RehaFit do dyspozycji klienta są maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary, akcesoria do treningu typu Crossfit oraz różnego rodzaju sprzęt cardio.

Cadys

Jeżeli chcesz zwiększyć świadomość własnego ciała, poprawić elastyczność i koordynację ruchową, odnaleźć równowagę wewnętrzną, czego skutkiem ubocznym będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, a z czasem osiągnięcie atletycznej sylwetki ciała. To ten trening jest dla Ciebie!

Dieta

Właściwie zbilansowana i dobrana dieta jest nieodłącznym elementem pracy nad uzyskaniem szczupłej i zdrowej sylwetki. Żywienie odgrywa także ważną rolę w procesie powrotu do zdrowia po urazie. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz indywidualnie dobrana suplementacja mogą wspomóc proces regeneracji i tym samym przyspieszyć powrót do aktywności sprzed urazu. Właściwa dieta powinna iść w parze z treningami, ponieważ nieprawidłowe odżywianie może spowodować negatywne skutki dla zdrowia, a efekty treningów nie będą satysfakcjonujące.