Umawianie na wizytę / zajęcia w Remplus RehaFit

Znany lekarz - umów się na wizytę

Umów się na wizytę z naszym fizjoterapeutą poprzez portal Znany Lekarz - od razu zobaczysz dostępność danego fizjoterapeuty i wybierzesz dogodną dla siebie godzinę wizyty. Oczywiście też możesz bezpośrednio zadzwonić na recepcje i także w ten sposób umówić się na wizytę i dowiedzieć więcej o oferowanych przez Centrum Remplus RehaFit usługach. Nie wszyscy Nasi fizjoterapeuci są też na portalu Znany Lekarz - dlatego jak nie znajdziesz dogodnego terminu zadzwoń do Nas, a istnieje duże prawdopodobieństwo , że skierujemy Ciebie do innego dostępnego specjalisty.

Zajęcia sala areobik, joga, medytacja - zapisz się na zajęcia

Zapisz się na dowolne zajęcia. W Remplus RehaFit w zależności od pory roku mamy 14 różnych form aktywności ruchowej. Zaczynając od zajęć prozdrowotnych jak zdrowy kręgosłup i pilates poprzez rewelacyjną jogę do zumby i na zajęciach:pośladki i brzuch kończąc. Z pewnością KAŻDY znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zobacz nasz grafik - a jak zostaniesz naszym klientem możesz się zapisywać na zajęcia bezpośrednio używając systemu rezerwacyjnego.

Umów się na recepcji

Zawsze możesz do nas zadzwonić i umówić się bezpośrednio poprzez recepcję. Nie ważne czy jest to wizyta u ortopedy czy zajęcia grupowe czy też wybrana forma fizjoterapii, fizykoterapii czy treningu. Zapraszamy do kontaktu.