Treningi w Remplus RehaFitess

Trening EMS

20 minut i Jesteś w formie. EMS (Electrical muscle stimulation) to innowacyjny system treningowy wykorzystujący elektrostymulację mięśni szkieletowych. Dzięki temu możesz szybko zrealizować swoje cele treningowe, zadbać o zdrowie, zyskać nową sylwetkę, poprawić kondycję, wrócić do sprawności po urazie - a to wszystko przy maksymalnej oszczędności czasu!

Trening Medyczny, Fizjoterapia sportowa i Rehabilitacja Kręgosłupa

To rodzaj treningu personalnego ukierunkowanego na poprawę zdrowia i sprawności ogólnej. Jest to trening zarówno dla osób, które cierpią na dolegliwości bólowe związane z przebytą kontuzją albo operacją jak i dla tych, którzy przygotowują się do sezonu sportowego np. biegowego, narciarskiego i potrzebują specjalistycznego treningu aby wzmocnić / rozciągnąć najbardziej narażone na duży wysiłek partie ciała.

Trening personalny

Trening personalny to idealnie dostosowany do Ciebie zestaw ćwiczeń, wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera, który przez cały czas czuwa nad poprawną techniką ćwiczeń i stale zapewnia dawkę motywacji.

Znany lekarz - umów się na wizytę

Umów się na wizytę z naszym fizjoterapeutą poprzez portal Znany Lekarz - od razu zobaczysz dostępność danego fizjoterapeuty i wybierzesz dogodną dla siebie godzinę wizyty. Oczywiście też możesz bezpośrednio zadzwonić na recepcje i także w ten sposób umówić się na wizytę i dowiedzieć więcej o oferowanych przez Centrum Remplus RehaFit usługach. Nie wszyscy Nasi fizjoterapeuci są też na portalu Znany Lekarz - dlatego jak nie znajdziesz dogodnego terminu zadzwoń do Nas, a istnieje duże prawdopodobieństwo , że skierujemy Ciebie do innego dostępnego specjalisty.