O nas

Drodzy Państwo! Centrum Remplus RehaFit jest uniwersalnym miejscem gwarantującym wiele opcji pro-zdrowotnych składającym się z ośmiu stref co pozwala na oryginalność w porównaniu do innych takich miejsc w Poznaniu.

W naszej placówce mogą Państwo skorzystać z kompleksowej rehabilitacji, fizjoterapii sportowej oraz przeróżnego rodzaju masaży oraz Treningów od EMS poprzez Trening Medyczny do Treningu Personalnego.

Trening EMS

EMS (z ang. Electrical Muscle Stimulation) to rodzaj treningu wykonywanego z pomocą specjalnego sprzętu do elektrostymulacji mięśni. Dzięki niemu efekty wykonywanych ćwiczeń są lepsze i szybciej dostrzegalne, a sam trening jest znacznie prostszy i krótszy. Warto więc poznać tę niezwykłą metodę, która cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród sportowców, jak i osób amatorsko uprawiających sport.

Trening Medyczny

To rodzaj treningu personalnego ukierunkowanego na poprawę zdrowia i sprawności ogólnej. Jest to trening zarówno dla osób, które cierpią na dolegliwości bólowe związane z przebytą kontuzją albo operacją jak i dla tych, którzy przygotowują się do sezonu sportowego np. biegowego, narciarskiego i potrzebują specjalistycznego treningu aby wzmocnić/rozciągnąć najbardziej narażone na duży wysiłek partie ciała.

Trening Personalny

Trening personalny to idealnie dostosowany do Ciebie zestaw ćwiczeń, wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera, który przez cały czas czuwa nad poprawną techniką ćwiczeń i stale zapewnia dawkę motywacji. Trener na bieżąco modyfikuje plan treningowy, biorąc pod uwagę Twoje możliwości i cele. Program treningu personalnego może być nastawiony na poprawę kondycji, utratę zbędnych kilogramów, powrót do formy po urazie czy zwiększenie masy mięśniowej.

Programy Treningowe

Fantastyczną, gwarantującą najlepsze efekty treningowe formą aktywności są programy treningowe.
W Remplus RehaFit oprócz pakietów treningowych znajdziesz dwa wspaniałe programy treningowo-żywieniowe oparte na wieloletnim doświadczeniu Naszych Trenerów oraz najnowszej technice czyli wykorzystaniu konsoli do treningu EMS. Wybierz dla siebie EFEKT EMS lub EFEKT 8 a z pewnością trud włożony w rozwój Twojego ciała przyniesie efekty