Treningi w Remplus RehaFit

Trening EMS

EMS (Electrical muscle stimulation) to innowacyjny system treningowy wykorzystujący elektrostymulację mięśni szkieletowych. Dzięki temu możesz szybko zrealizować swoje cele treningowe, zadbać o zdrowie, zyskać nową sylwetkę, poprawić kondycję, wrócić do sprawności po urazie - a to wszystko przy maksymalnej oszczędności czasu! 20 minutowy trening EMS jest porównywalny z 2 godzinnym treningiem na siłowni. Dodatkowo trening EMS nie obciąża stawów. Jeśli brakuje Ci czasu na ćwiczenia fitness lub chodzenie na siłownię, ale zależy Ci na byciu w formie, to trening EMS jest dla Ciebie!

Trening Medyczny, Fizjoterapia sportowa i Rehabilitacja Kręgosłupa

To rodzaj treningu personalnego ukierunkowanego na poprawę zdrowia i sprawności ogólnej. Jest to trening zarówno dla osób, które cierpią na dolegliwości bólowe związane z przebytą kontuzją albo operacją jak i dla tych, którzy przygotowują się do sezonu sportowego np. biegowego, narciarskiego i potrzebują specjalistycznego treningu aby wzmocnić / rozciągnąć najbardziej narażone na duży wysiłek partie ciała.

Trening personalny

Trening personalny to idealnie dostosowany do Ciebie zestaw ćwiczeń, wykonywany pod okiem wykwalifikowanego trenera, który przez cały czas czuwa nad poprawną techniką ćwiczeń i stale zapewnia dawkę motywacji. Trener na bieżąco modyfikuje plan treningowy, biorąc pod uwagę Twoje możliwości i cele. Program treningu personalnego może być nastawiony na poprawę kondycji, utratę zbędnych kilogramów, powrót do formy po urazie czy zwiększenie masy mięśniowej.

Znany lekarz - umów się na wizytę

Umów się na wizytę z naszym fizjoterapeutą poprzez portal Znany Lekarz - od razu zobaczysz dostępność danego fizjoterapeuty i wybierzesz dogodną dla siebie godzinę wizyty. Oczywiście też możesz bezpośrednio zadzwonić na recepcje i także w ten sposób umówić się na wizytę i dowiedzieć więcej o oferowanych przez Centrum Remplus RehaFit usługach. Nie wszyscy Nasi fizjoterapeuci są też na portalu Znany Lekarz - dlatego jak nie znajdziesz dogodnego terminu zadzwoń do Nas, a istnieje duże prawdopodobieństwo , że skierujemy Ciebie do innego dostępnego specjalisty.