PL/EN

 photo3

Jakub Kuśmirek

Student Logistyki w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
Od dzieciństwa miałem styczność ze sportem. Przez ostatnie 10 lat trenowałem piłkę nożną, zdobywając dwa Mistrzostwa Polski z reprezentacją województwa łódzkiego. Moja przygoda z piłką zakończyła się, jednak nie chciałem rezygnować ze sportu. Zacząłem chodzić na siłownię i szybko stało się to moim hobby. Po ukończeniu kursu trenera personalnego w specjalności kulturystyka, ciągle poszerzam swoją wiedzę.Praca w klubie Remplus, pozwala mi na zdobywanie niezbędnego doświadczenia, które później wykorzystuje do pracy z klientem. Największa satysfakcje i motywację do działania dostarcza mi zadowolenie moich podopiecznych, którzy pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych i dzięki ciężkiemu treningowi i wytrwałości w diecie można osiągnąć wspólnie założony cel.W wolnym czasie, staram się aktywnie spędzać czas: lubię pływać, jeździć na rowerze,grać w tenisa oraz piłkę nożną.
Jeżeli jesteś zainteresowany redukcją tkanki tłuszczowej, poprawą kondycji i wytrzymałości lub zbudowaniem masy mięśniowej zapraszam do mnie na treningi, a na pewno dam z siebie wszystko i wspólnie wypracujemy zadowalającą Ciebie sylwetkę!

 

 

 


Przemek barańskii

Przemysław Barański


Zapraszam na treningi, pomogę Ci wyznaczyć i zrealizować każdy cel i zrobię co w mojej mocy by fitness stał się również Twoją pasją!

 

 

 

 

 

 

 photo1

Tomasz Połowyszczak

Absolwent AWF Poznań, trener lekkiej atletyki, instruktor fitness.Osiągnięcia Sportowe:
Mistrzostwo Polski Juniorów LZS w pchnięciu kulą (1997)
3-krotne Akademickie Mistrzostwo Wielkopolski w pchnięciu kulą (2001- 2003)
Finalista Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce
Rekord Księgi Guinnessa- przeciąganie ciężarówki
Aktualnie: Instruktor fitness w klubie Remplus.
Hobby:kulturystyka,sporty walki
Jeśli chcesz profesjonalnie popracować nad swoją sylwetką zapraszam na trening

 

 

 

 

 

 


 Kasia

Kasia Przybylska


Jestem studentką 5 roku AWF na kierunku Sport, o specjalizacji trener przygotowania fizycznego.
Energia, uśmiech i upór w dążeniu do wyznaczonego celu to coś, co wyróżnia mnie z tłumu:). Jako trener personalny stawiam na wszechstronny i funkcjonalny rozwój organizmu. Dobry trening łączę z dobrą dietą, jako najważniejszym elementem naszego prawidłowego funkcjonowania.
Jestem pasjonatką treningu crossfit, dlatego na moich treningach możecie spodziewać się pozytywnego wycisku i mnóstwa satysfakcji z siebie!

 

 

 

 

 

 


 Kasia

Maciej Nalaskowski

Zaczynałem jako osoba z nadwagą by po jej pozbyciu się, w późniejszym czasie trafić na siłownię. Pierwsze miesiące nie przynosiły oczekiwanych rezulatatów ponieważ ani dieta, ani trening nie zostały poprowadzone w odpowiedni sposób. Z biegiem czasu zacząłem dokształcać się w obu dziedzinach, a zdobyta wiedza pozwoliła mi na osiągnięcie zamierzonych celów. Uprawienia trenerskie uzupełniałem dodatkowymi certyfikowanymi kursami i szkoleniami. Ukończyłem również studium dietetyczne dające mi konkretne rozeznanie w tematach odżywiania. Kładę duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, tak aby były one skuteczne i przede wszystkim - bezpieczne. Zajmuję się głównie treningiem siłowym, lecz i inne formy treningowe nie stanowią dla mnie problemu. Jeśli nie chcesz tracić czasu szukając rozwiązań na własną rękę, zapraszam do współpracy!